Vyhľadávanie

24. júl 2010 - moja nová stránka

Od 24. júla 2010 sme spustili druhú kapitolu nášho webu, všetky aktuálne fotky, články a pod. nájdete na WWW.LUKAS2010-2.WEBNODE.SK!

19. júl 2010 - moja 5. poradňa

Dnešná poradňa bola veľmi kľudná, pretože som sa bol iba meriať a vážiť. Pani doktorka mi namerala 64 cm navážila 7010 g.

17. jún 2010 - moja 4. poradňa

Po viacej ako 12 týždňoch som opäť trochu pribral. Pri dnešnej poradni mi namerali 62 cm a navážili 6550 g. Už sa teším, keď budem chodiť, hrať sa a vystrájať ako vystrájam teraz bez chodenia - behanie, plávanie, hranie futbalu...
Ale neteším sa, pretože pani doktorka mi dala až 3 injekcie, auuuuu. V noci zo 17. na 18. júna som mal teplotku aj nad 39 stupňov a to isté trvá ešte aj 18. júna.

3. máj 2010 - moja 3. poradňa

Po viacej ako 11 týždňoch som opäť trochu pribral. Pri dnešnej poradni mi namerali 60 cm a navážili 5485 g. Pomaličky priberám, rastiem a teším sa na prvé kroky.
Ale neteším sa na zajtra, pretože pôjdem opäť do poradne a pani doktorka mi chce dať až 3 injekcie, auuuuu.

8. apríl 2010 - moja 2. poradňa

Dnes mám 7.týždňov, trochu som pribral, veď nemám si prečo udržiavať líniu, vážim 4660 g a meriam 56 cm.

Môj prvý deň...

Dňa 18. februára 2010 som sa rozhodol, že si pozriem už aj ja okolitý svet.
O cca 16:40 hod. som prvýkrát uvidel maminu, ktorá sa na mňa krásne usmievala a povedala mi: "Jééééj, anjelik môj." Hneď som sa potešil a tieto slová boli ako uspávanka, takže som zaspinkal. Tatina som videl tiež, ten fotil ako bláznivý a vysmiaty bol ako žiarovka.

Čoskoro sa budem pripravovať aj na krštiny, mojimi krstnými rodičmi budú súrodenci mojich rodičov. Všetko vyzerá na peknú oslavu, s krásnou tortou a mojimi najbližšími.

Ubytovanie na Slovensku

Široká ponuka ubytovania na Slovensku - www.tvojeubytovanie.sk.

Novinky

Lukáško otvoril očká

18.02.2010 16:45
Jeden za najkrajší dní v našom živote prišiel, 18. februára 2010 o cca 16:40 sa narodil náš synček Lukáško. My, rodičia ti prajeme veľa zdravíčka, štastíčka, aby sa ti v živote darilo a aby si bol pri nás spokojný.